Aktualitātes Rīgas Mārtiņa draudzē

• Bībeles stundas;
  • Vakara lūgšana;
  • Pieņemšanas laiki.

Rīgas Mārtiņa draudze ārkārtas situācijas laikā no 2022. gada 12. janvāra līdz 28. februārim

• Svētdienās:

• Dievkalpojums ierastajā laikā, plkst. 10:00 notiek kā Dievkalpojums epidemioloģiski drošajā vidē un tiek pārraidīts Facebook Mārtiņa draudzes sadaļā.

Apmeklētāji var piedalīties Dievkalpojumā pie ieejas uzrādot imunizācijas sertifikātu (bērni līdz 12 gadu vecumam kopā ar vecākiem). Atgādinām, ka līdzi jāņem personu apliecinošu dokumentu (pase vai personas apliecība).

• No plkst. 11:30 līdz 12:30 ikvienam ir iespēja ierasties dievnamā, lai individuāli, vai vienas mājsaimniecības ietvaros, saņemtu Grēku piedošanas pasludinājumu, aizlūgšanas un Svēto Vakarēdienu. Uzturēšanās laiks dievnamā līdz 15 minūtēm.

• Ceturtdienās līdz 14. novembrim:

• Plkst. 18:00 īss Dievkalpojums (15 minūtes) vispārējā režīmā ar iepriekš sagatavoto Svēto Vakarēdienu.

• Līdz plkst. 19:00 ir iespēja ierasties dievnamā, lai individuāli, vai vienas mājsaimniecības ietvaros, saņemtu Grēku piedošanas pasludinājumu, aizlūgšanas un Svēto Vakarēdienu. Uzturēšanās laiks dievnamā līdz 15 minūtēm.

• Aicinām pievienoties ceturtdienas Bībeles stundām attālināti Zoom platformā. Lasīsim kopā Marka Evaņģēliju. Pieslēgšanās no plkst. 19:00. Sāksim plkst. 19:15 ZOOM saitē.

• Vakara lūgšana. Draudzes kopīgais lūgšanu laiks ir katru dienu plkst. 21:00.
    Izvēloties lūgšanai šo laiku, varam piedzīvot garīgu kopību pat neesot vienā telpā. Ceturtdienās, plkst. 21:00, aicinām vienoties kopīgā vakara lūgšanā Mārtiņa draudzes Facebook lapas tiešraidēs.

• Baznīca atvērta apmeklētājiem, lūgšanām un meditācijai katru darba dienu no plkst. 16:00 līdz 19:00, ievērojot drošības un higiēnas prasības, kā arī ārkārtas stāvokļa pulcēšanās ierobežojumus.

• Apmeklētāju klātbūtne baznīcā, individuālo apmeklējumu laikā un atvērtās baznīcas stundās ir ierobežota līdz 15 minūtēm.

• Ārkārtas stāvokļa dēļ ir izmaiņas draudzes kalpošanas laikos:
    Klātienē netiek organizētas mācītāju pieņemšanas, kancelejas pieņemšana bibliotēkas un diakonijas darbs. Aicinām vērsties telefoniski un/vai vienoties par individuālu apmeklējuma laiku:

• māc. Aivars Smuidris, tālr.: 26522538
    • māc. Andrejs Irbe, tālr.: 26788931
    • draudzes tālr.: 28342287 vai e-pasts: info@martinadraudze.lv
  • PATEICAMIES ziedotājiem, kas īpaši šajā laikā atbalsta mūsu draudzi.
    Lūgums reizi gadā veikt ikgadējo reģistrēto ziedojumu. To iespējams veikt draudzes kancelejā – skaidras vai bezskaidras naudas norēķinu veidā, kā arī ar pārskaitījumu uz bankas kontu.

Kunga Jēzus Kristus žēlastība un Dieva mīlestība un Svētā Gara sadraudzība lai ir ar jums visiem! [2Kor 13:13]

Kristus mīlestībā,
    Rīgas Mārtiņa draudze

Ikviens ir aicināts izvērtēt riskus, pirms apmeklēt publiskās vietas.

Baznīcā NEDRĪKST atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

• Jāievēro 2 metru distancēšanās starp dažādu mājsaimniecību piederīgajiem.
  • Jādezinficē rokas pirms ienākšanas baznīcā.
  • Jālieto mutes un deguna aizsegu (masku).