Svētdienas skola

Meklē savu prieku kungā, tad viņš tev dos,
pēc kā tava sirds ilgojas” /Ps. 37:4/
Rudenī, kad tumsa sāk parādīt savu spēku un dienai atņemt saules siltumu,  mēs vēlreiz  atcerēsimies aizvadīto vasaru un, vispirms, noslēguma ekskursiju uz Brīvdabas muzeju. Sīks maija lietutiņš netraucēja izbaudīt spēles, ko spēlēja pagājušajā gadsimtā mūsu vecvecmāmiņas un vecvectēvi,  iepazīties ar kalēju darbu un izkalt monētas.
Jūlijā beigās notika  vasaras kristīgā  nometne „Gančauskas”, kurā mūsu draudzes svētdienas skolas bērni pavadīja brīnišķīgu nedēļu. Tas tik tiešām bija skaists un svētīgs laiks! Spoža saule, Gauja, jautrie brīži pie ugunskura, nakts spēles, zirgi, loku šaušana, klinšu siena!
Bet galvenais bija Dieva tuvums un prieks, ko jutām nometnes laikā un turpināsim sargāt svētdienas nodarbībās. Turpināsim lasīt Svētos Rakstus un centīsimies nest prieku saviem vecākiem, draudzei, draugiem un visiem, kas mums blakus.

Svētdienas skolas skolotāji Kristīne, Laila, Linda.

Informācija par svētdienas skolu:
Tā kā mūsu svētdienas skolas telpās atrodas mīkstais grīdas segums uz nodarbībām nākam ar maiņas apaviem.
Svētdienas skolā pēc aktīvās darbošanās mums ir sadraudzība pie tējas krūzes lūdzam, lai jūs nākot uz nodarbību atnestu kādu cienastu, ar ko gribētu iepriecināt vēl kādu svētdienas skolas bērnu.
Bērnu un ģimeņu dievkalpojumi pagaidām nav noteikti.
Datumos, kad notiek bērnu un ģimeņu dievkalpojumi, svētdienas skolas nodarbības nenotiks. Tiekamies baznīcā 20 min. pirms  dievkalpojuma, kurā piedalamies ar lasījumiem un lūgšanām.
Lai uzzinātu par plānotajiem pasākumiem sīkāk jāsazinās ar svētdienas skolas skolotāju Kristīni Braunu kā telefoniski, tā arī ar e-pasta starpniecību.
Skolotājas:
Kristīne Brauna +371 2 9332815, kristinebrauna@inbox.lv