Draudzes doktorāts

Mūsu draudze rūpējas ne tikai par cilvēku garīgo veselību, bet arī par cilvēku fizisko veselību, piedāvājot draudzes doktorāta pakalpojumus, kuru pamatā ietilpst:

• sertificēta ārsta konsultācija;
  • asinsspiediena mērīšana;
  • glikozes un holesterola līmeņa noteikšana.

Ir pieejamas arī zāles un dažādas medicīnas preces, kas sertificēta ārsta uzraudzībā, tiek izsniegtas pacientiem ar akūtu nepieciešamību.

Zāles un medicīnas preces, to pieņemšana, uzglabāšana un izsniegšana ir otrs doktorāta virziens, uz kuru īpašs akcents netiek likts, bet ir pieejams sertificēta ārsta vadībā.

Ja gadījumā jums ir kādas zāles vai medicīnas preces, kuras vairs nelietojat, bet tās vēl ir derīgas lietošanai, tad jūs varat tās atnest uz draudzes doktorātu pieņemšanas laikā, lai vēlāk tās tiktu izsniegtas cilvēkiem, kuriem šīs zāles vai medicīnas preces ir nepieciešamas.

Savukārt, ja jums ir nepieciešamas zāles vai medicīnas preces, tad varat ierasties uz draudzes doktorātu tā pieņemšanas laikā un, pēc konsultācijas ar ārstu, mums būs lielāka skaidrība par to vai tieši jums paredzētās zāles/medicīnas preces ir mūsu doktorātā vai nav. Ja ir – jūs varēsiet tās saņemt, ja nav – doktorāta ārsts var izrakstīt jums recepti tieši jums nepieciešamām zālēm.

Draudzes doktorāta pieņemšanas laiks ir katra mēneša pēdējā svētdienā, Mārtiņa ielā 3, 2. kab., plkst.: 12:00.

Zāles un medicīnas preces tiek pieņemtas doktorāta pieņemšanas laikā.

Kontakti:

Lai iegūtu vairāk informācijas par draudzes doktorāta darbību ārsta konsultācijas un zāļu izsniegšanas jautājumos, sazvanieties ar draudzes doktorāta ārstu Kristu Rozi (tālr. 29474849).

Ja rodas jautājumi sakarā ar zālēm un medicīnas precēm, to saņemšanu un uzglabāšanu doktorātā, sazinieties ar draudzes doktorāta farmaceita palīgu Andreju Irbi (tālr. 26788931).