IELAID GAISMU

VIDEO: Mūsu draudzes projekta “IELAID GAISMU” sauklis tā īpaši skan Ziemsvētku laikā, kad daudz tiek runāts par Kristus gaismas nākšanu pasaulē. Šī projekta mērķis ir sakārtot mūsu baznīcas logu ārējo stiklojumu, lai ielaistu vairāk gaismas, saglabātu siltumu un pavērtu skatu uz vitrāžām, kuras tiek restaurētas.


IELAID GAISMU

Priecīgus Ziemsvētkus un laimīgu jauno gadu!

Mūsu draudzes projekta “IELAID GAISMU” sauklis tā īpaši skan Ziemsvētku laikā, kad daudz tiek runāts par Kristus gaismas nākšanu pasaulē. Tās redzamā daļa vispirms ir mūsu sirdis un, tad arī tas kā sakopta mūsu Mārtiņa baznīca. Šī projekta mērķis ir sakārtot mūsu baznīcas logu ārējo stiklojumu, lai ielaistu vairāk gaismas, saglabātu siltumu un pavērtu skatu uz vitrāžām, kuras tiek restaurētas. Līdz šim ir nomainīti astoņi pirmā stāva logi un kopumā ieguldīti 13773 EUR.

Rīgas Mārtiņa draudze aicina ziedot projektam “IELAID GAISMU”:
Nodibinājums “Āgenskalna kopienas atbalsta fonds”
Reģ.nr. 40008193300
LV69HABA0551038274975 – ar norādi: projektam “IELAID GAISMU”

Paldies par jūsu ziedojumiem!