Ziemsvētku laiks Rīgas Mārtiņa draudzē

• Ziemassvētku dievkalpojumi un to kārtība;
  • Ziemassvētku koncerts;
  • Izmaiņas pieņemšanas laikos.

Kristus piedzimšanas svētvakars 24. decembris

Laiks Notikums
15:00 – 16:45 Dievkalpošana tiek organizēta t.s. “vispārējā, SARKANAJĀ” vidē. Ikvienam būs iespēja ienākt un baudīt Ziemsvētku gaisotni baznīcā. Īsos svētbrīžos uzklausīsim Ziemsvētku stāstu, pārdomāsim, būsim kopā lūgšanā un dziedāsim iemīļotākās Ziemsvētku dziesmas.
17:00 – 18:00 Dievkalpojums tiek rīkots t.s. “epidemioloģiski droš(āk)ajā, ZAĻAJĀ” vidē. Vietu skaits ierobežots. Dalība jāpiesaka līdz 23.12.2021 plkst. 17:00, sūtot īsziņā uz draudzes numuru 28342287 vārdu, uzvārdu, datumu un pulksteņa laiku, uz kuru dievkalpojumu piesakieties.
18:15 – 19:15 Dievkalpošana tiek organizēta t.s. “vispārējā, SARKANAJĀ” vidē.
19:30 – 20:30 Dievkalpojums tiek rīkots t.s. “epidemioloģiski droš(āk)ajā, ZAĻAJĀ” vidē. Vietu skaits ierobežots. Dalība jāpiesaka līdz 23.12.2021 plkst. 17:00, sūtot īsziņā uz draudzes numuru 28342287 vārdu, uzvārdu, datumu un pulksteņa laiku, uz kuru dievkalpojumu piesakieties.

Ziemsvētki – Kristus piedzimšanas svētki 25. decembris

Laiks Notikums
11:00 – 12:30 Dievkalpojums tiek rīkots t.s. “epidemioloģiski droš(āk)ajā, ZAĻAJĀ” vidē.
12:30 – 13:30 Dievkalpošana tiek organizēta t.s. “vispārējā, SARKANAJĀ” vidē.

Otrie Ziemsvētki 26. decembris

Laiks Notikums
10:00 – 11:30 Dievkalpojums tiek rīkots t.s. “epidemioloģiski droš(āk)ajā, ZAĻAJĀ” vidē.
11:30 – 12:30 Dievkalpošana tiek organizēta t.s. “vispārējā, SARKANAJĀ” vidē.

Ceturtdienas vakara dievkalpojums 30. decembris

Laiks Notikums
18:00 – 19:00 Dievkalpošana tiek organizēta t.s. “vispārējā, SARKANAJĀ” vidē.

Vecgada diena 31. decembris

Laiks Notikums
21:00 – 22:00 Dievkalpošana tiek organizēta t.s. “vispārējā, SARKANAJĀ” vidē.

Skaidrojums par dievkalpojumiem:

• Dievkalpojumos, t.s. “epidemioloģiski droš(āk)ajā, ZAĻAJĀ” vidē, iespējams klātienē atrasties dalībniekiem ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu. Bērni līdz 12 gadu vecumam var apmeklēt dievkalpojumu kopā ar saviem vecākiem. Zaļajā vidē Dievnama sēdvietu skaits pieļauj pulcēties apmēram 160 apmeklētājiem.
  • Dievkalpošanā, t.s. “vispārējā, SARKANAJĀ” vidē, ikvienam būs iespēja ienākt un baudīt Ziemsvētku gaisotni baznīcā. Īsos svētbrīžos uzklausīsim Ziemsvētku stāstu, pārdomāsim, būsim kopā lūgšanā un dziedāsim iemīļotākās Ziemsvētku dziesmas. Šajā laikā apmeklētāju klātbūtne ierobežota līdz 15 minūtēm. Vispārējā, “SARKANAJĀ” vidē vienlaicīgi mūsu baznīcā drīkst atrasties 62 apmeklētāji.

Koncerts:

• 24. decembrī plkst. 14:00, Rīgas Mārtiņa ev. lut. baznīcā (Slokas iela 34) kamerkora “MoonBeams” un jauniešu mūzikas biedrības “Sfarzando” Ziemassvētku koncerts “Azotē”.

Ziņas:

• Svētvakara dievkalpojuma video būs publiskots Ziemsvētkos un pieejams Mārtiņa draudzes Youtube kanālā un Facebook sadaļā. Sekojiet informācijai.

• Izmaiņas pieņemšanas laikos:

• No 22. decembra līdz 3. janvārim nenotiek mācītāja pieņemšana, slēgta kanceleja, drēbju istaba.
    Lūgums reizi gadā veikt ikgadējo reģistrēto ziedojumu. To iespējams veikt draudzes kancelejā – skaidras vai bezskaidras naudas norēķinu veidā, kā arī ar pārskaitījumu uz bankas kontu.

“Gods Dievam augstībā, un miers virs zemes cilvēkiem, pie kā Viņam labs prāts.” [Lk 2:14]