Ziedo dziesmu grāmatu savai baznīcai

LELB_Dziesmu_gramata19. septembrī notika  Latvijas evaņģēliski luteriskās baznīcas jaunās dziesmu grāmatas atvēršana. Tā ir ne tikai dziesmu grāmata, bet arī palīgs ikdienas garīgai dzīvei, jo satur dievkalpojumu un svētbrīžu kārtības, psalmus, lūgšanas, mazo katehismu un kristīgās mācībās kopsavilkumu.

Lapiņu drukāšana mūsu draudzē ilgtermiņā sanāk ļoti dārga, tāpēc draudzes padomei nācās apsvērt domu, kā iegūt pietiekamu skaitu jauno dziesmu grāmatu, jo uzreiz visas nopirkt arī sanāk nesamērīgi dārgi. Padomē tapa ideja, ka nepieciešamās grāmatas draudzes locekļi varētu ziedot. Esam jau sagādājuši pietiekamu skaitu dziesmu grāmatu mūsu grāmatu galdam un, pērkot vienu grāmatu sev, lūdzam nopirkt arī otru grāmatu un dāvāt to savai draudzei. Kopumā, draudzei ikdienas kalpošanai būtu nepieciešamas 100 grāmatas baznīcā un vēl 40 grāmatas draudzes mājā.

Tava Mārtiņa draudze.