Svētku programma 2014. gada nogalē

Advent

Adventa svētdienās:

7. decembrī plkst.: 10:00 notiks 2. Adventa dievkalpojums, kurā piedalīsies trompetists Jānis Porietis, bet plkst.: 12:00 – īpašs dievkalpojums ģimenēm un bērniem ar draudzes svētdienas skolas dalību.

14. decembrī plkst.: 10:00 notiks 3. Adventa dievkalpojums.  Pēc dievkalpojuma 12:00 – Rīgas kultūras iestāžu apvienības Kultūras pils „Ziemeļblāzma” jauktā kora „NORISE” koncerts. Diriģente – Alise Koknēviča. Ieeja pret ziedojumiem.

21. decembrī plkst.: 10:00 notiks 4. Adventa dievkalpojums, kurā muzicēs klasiskās ģitāras meistars Modris Baumanis un KTMC „Ritums” koris „Līgo”. Vadītāja: Karmena Jakovela, Koncertmeistare: Andra Krūmiņa.

Koncerti:

Sestdien, 13. decembrī plkst.: 15:00 notiks Koru koncerts ar nosaukumu „Ziemassvētki mūsu dziesmās…”. Koncertā piedalās Rīgas pilsētas jauktie kori:

  • AMADEUSS,
  • SALVE,
  • SONANTE
  • MĀRTIŅKORIS
  • Vokālais ansamblis Rheisanger.
  • Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas flautu kvartets un solisti. Virsdiriģente Ināra Freimane. Koncertmeistare Eiženija Zavadska

Sestdien, 20. decembrī plkst.: 15:00, Mārtiņa draudzes koris un diriģente Laima Vikmane aicina ikvienu interesentu uz adventa laika koncertu Mārtiņa baznīcā. Kopā ar ērģelnieci Lieni Andretu Kalnciemu, saksofonistu Aivaru Smuidri un vijolnieci Almu Sedlenieci dalīsimies sirsnībā un sirds siltumā, atverot tās brīnumam. Visi mīļi gaidīti!

Svētdien, 21. decembrī plkst.: 18.00 uz koncertu “Gods Dievam augstībā” aicina kamerkoris “Tonika” un Daumants Kalniņš. Koncertos skanēs kā klasiskās mūzikas diždarbs A.Vivaldi „Gloria” ērgeļu pavadībā, tā arī latviešu un ārzemju komponistu labi pazīstamas Ziemassvētku melodijas, veidojot tiltu starp seno un mūsdienīgo mūziku. Biļetes „Biļešu paradīze” kasēs, kā arī www.bilesuparadize.lv

Ziemassvētku laikā:

24. decembrī, Ziemassvētku svētvakarā dievkalpojumi notiek:

  • 16:00 – dievkalpojumā piedalās Jauniešu koris RESONO, diriģentes Irēnas Račevskas vadībā;
  • 18:00 – dievkalpojumā piedalās Strazdumuižas pūtēju ansamblis, Armanda Ozola vadībā.
  • 20:00 – dievkalpojums ar Svēto Vakarēdienu. Piedalās Rīgas Mārtiņa draudzes koris Laimas Vikmanes vadībā

25. decembrī, Kristus Piedzimšanas svētkos dievkalpojums notiks plkst.: 11:00, kurā piedalīsies Mārtiņa draudzes svētdienas skola ar dziesmām un lugu.

26. decembrī, II Ziemsvētkos dievkalpojums notiks plkst.: 10:00, kurā tiks kristīti un iesvētīti jaunie draudzes locekļi.

Vecajā un Jaunajā gadā:

Svētdien, 28. decembrī plkst.: 10:00 notiks ik svētdienas dievkalpojums. Muzicēs Strazdumuižas pūtēju ansamblis, Armanda Ozola vadībā. Vairākus gadus pēc kārtas pūtēju ansamblis ir piedalījies Baltijas valstu neredzīgo biedrību rīkotajā festivālā „Baltijas vilnis”, kur guvis lielus panākumus. Tāpat kolektīvs plūcis laurus arī integratīvās mākslas festivālā „Nāc līdzās”.

Ceturtdien, 1. janvārī plkst.: 18:00 notiks 2015. gada ieskaņas dievkalpojums.

Zvaigznes diena:

Svētdien, 4. janvārī plkst.: 10:00 svinēsim Zvaigznes dienas dievkalpojumu, kurā piedalīsies Rīgas Kristīgo senioru koris ar draugiem, vadītājas Daces Freivaldes vadībā.

Draudzes kancelejas un diakonijas ziņas:

Draudzes kanceleja un diakonija no 23. decembra līdz 5. janvārim būs slēgtas.