Palīdzam mazajiem skolnieciņiem!

skolniekiVasara rit pilnā sparā – saulīte silda, pludmales ir pilnas ar cilvēkiem, atvaļinājumi tiek izbaudīti laukos vai kādās citās zemēs, un dzīve ir gandrīz kā pasaka. Liekas, ka tā vēl varētu turpināties ilgi, un patiesi pasaka turpinās tikai nu jau pavisam citā nodaļā: 1. septembris – Zinību diena.1. septembri katrs sagaida pa savam – kāds ar nopūtām, kāds ar saviļņojumu, īpaši tie, vismazākie, kuri savas skolas gaitas pirmo reizi sāks tikai šogad. Jau tagad vecāki rūpējas par to, lai bērns uz skolu aizietu pilnā aprīkojumā – sākot ar jaunām drēbēm, un beidzot ar kladēm, burtnīcām un jaunām mācību grāmatām.

Tāpēc mūsu draudzes diakonija, svētdien, 30. augustā pēc rīta dievkalpojuma, draudzes namā vērs vaļā durvis ikvienam, īpašu uzsvaru liekot uz skolēnu vajadzībām. Ir pieejamas skolēnu drēbes, klades un burtnīcas (gan rūtiņu, gan līniju – ierobežotā skaitā), liels daudzums papīra, ko varētu paņemt un lietot vizuālās mākslas stundās, kā arī daudz kas cits.

Lai padarītu šo gatavošanās laiku vēl sekmīgāku, varat nest uz draudzes diakoniju tās drēbītes, kuras jūsu bērns vairs nevalkā, lai citiem bērniem, ejot uz skolu, būtu ko uzvilkt. Mācību grāmatas ir īpaši dārgas, tāpēc, ja jums ir kādas, kuras jūsu bērns vairs nelieto, arī tās varat nest uz draudzes diakoniju, lai nodotu tālāk jaunākiem skolā gājējiem un lai aiztaupītu vecākiem liekus tēriņus. Palīdzam, cik katrs spējam!

Jebkurš, kuram ir šāda veida vajadzība, ir laipni aicināts sazināties ar diakonijas vadītāju un draudzes sekretāri Vinetu Fišeri (tālr.: 26132624) – droši zvaniet, uzziniet – varbūt mums ir tieši tas, kas jums ir nepieciešams.

Draudzes diakonija augustā ir atvērta otrdienās no plkst.: 16:00 – 20:00, draudzes namā, Mārtiņa ielā 3.

Visbeidzot, pateicamies par jūsu ziedojumiem, kas kalpo mūsu baznīcas uzturēšanai un mūsu kopīgai kalpošanai Kungam Kristum. Novēlam jums jauku atlikušo vasaras daļu un veiksmīgu 1. septembri!

Sirsnīgā mīlestībā,
Draudzes diakonija.