Oktobris Rīgas Mārtiņa draudzē

• Draudzes bibliotēka;
  • Diakonijas drēbju istaba;
  • Draudzes nama uzkopšanas grupa;
  • Svētdienas skola un mazuļu skoliņa;
  • Mārtiņa draudzes koris;

Oktobra mēneša grafiks

04. okt.
04. okt.
06. okt.
Sestdiena
10:00 Draudzes nama uzkopšanas talka.
Mīļi aicinām palīgā! Jo vairāk būsim, jo priecīgāk visiem! Sadraudzība noslēdzot.
07. okt.
Svētdiena
10:00 Pļaujas svētki – 20. svētdiena pēc Vasarsvētkiem /Skolotāju diena.
Dievkalpojumu svinēsim kopā ar svētdienas skolas bērniem, jo tā būs arī svētdienas skolas sākuma diena. Mīļi gaidītas ģimenes pilnā sastāvā ar visa vecuma bērniem.
11. okt.
Ceturtdiena
18:00 Dievkalpojums ar slavas dziesmām.
Dziedāsim kopā ar Aivaru un Kristīni.
11. okt.
19:00 Lūgšanu stunda.
14. okt.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – 21. svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
18. okt.
18. okt.
21. okt.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – 22. svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
21. okt.
Svētdiena
12:00 Katehētiskais (mācību) dievkalpojums.
Dievs kalpo mums dievkalpojumā. Tā redzamais veidols radies no Dieva pavēlēm, no tā kā runāja vai rīkojās mācekļi, un no gadsimtu pieredzes un tradīcijām. Lai Dieva kalpošanu spētu saņemt, mums nepieciešams izprast to. Noturēsim dievkalpojumu, izskatot tā saturu skaidrojot un pārdomājot.
25. okt.
Ceturtdiena
18:00 Taize lūgšanu vakars.
25. okt.
19:00 Lūgšanu stunda.
28. okt.
Svētdiena
10:00 Reformācijas svētkiem veltīts dievkalpojums. – 23. svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
31. oktobris ir Reformācijas diena. Tā ir mūsu Luteriskās konfesijas simboliska dzimšanas diena. Šajā dienā, 1517. gada 31. oktobri, augustīniešu ordeņa mūks Mārtiņš Luters pienagloja savas 95 tēzes, vērstas pret indulgenču tirdzniecību, pie Vitenbergas pils baznīcas durvīm.
28. okt.
Svētdiena
Pēc diev- kalpo- juma Diakonijas diena – draudzes namā, Mārtiņa ielā 3. Laipni aicinām apmeklēt:

NB! Tiem, kam nepieciešams noteikt holesterīna vai cukura līmeni, nāk plkst. 9:00 uz doktorātu.

01. nov.
18:00 Visu svēto diena.
1. novembris ir Visu svēto diena. Lai arī luteriskās ticības apliecības noliedz svēto piesaukšanu vai pielūgšanu, tomēr svēto pieminēšana un godināšana ir svarīga mūsu pašu un mūsu baznīcas garīgajai dzīvei.
01. nov.
04. nov.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – 24. svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
04. nov.
Svētdiena
Esiet mīļi gaidītas ģimenes pilnā sastāvā ar visiem trokšņojošajiem, smejošajiem un nemierīgajiem! Piedalīsies mūsu svētdienas skolas bērni. Kopīga ģimeņu sadraudzība pēc dievkalpojuma. Kas vēlas, paņemiet cienastiņu kopīgam galdam.
08. nov.
11. nov.
Svētdiena
10:00 LĀČPLĒŠA DIENAI veltīts dievkalpojums – 25. svētdiena pēc Vasarsvētkiem.

• Draudzes BIBLIOTĒKA ir sakārtota un atvērta. Bibliotēka atvērta otrdienās no plkst. 16:00 līdz 19:00 un “diakonijas” svētdienās. Bibliotēkas vadītājas Agrita un Anita aicina uz lasītāju klubiņu otrdienās, kad notiks skaļā lasīšana un sarunas.

• Diakonijas drēbju istabas darba laiks otrdienās no plkst. 16:00 līdz 19:00.

• Aicinājums pieteikties KALPOT draudzes nama uzkopšanā.

Veidosim draudzīgu grupu, kas sapulcējas gan kopīgai lūgšanai, gan sadraudzībai, gan svētīgam darbiņam draudzes nama uzkopšanā.

• Aicinām tos draudzes locekļus, kuriem ir bērni, mazbērni vai krustbērni, savus mazos, mīļos vest uz Mārtiņa draudzes svētdienas skolu!

Svētdienas darbojas svētdienās, dievkalpojuma laikā, draudzes namā, Mārtiņa ielā 3, otrajā stāvā. Pirms nodarbībām draudzes namā, bērni ar skolotājām satiekas baznīcā. Pēc grēksūdzes, mācītāja nelielas uzrunas un svētības vārdiem, bērni ar skolotājām dodas uz svētdienas skolas nodarbībām. Vecāki pēc dievkalpojuma nāk pakaļ bērniem uz draudzes namu.

• Aicinām uz Mārtiņa draudzes mazuļu skoliņu “Silīte”.

Nodarbības notiek ceturtdienās no plkst. 10:00 līdz 11:30, Mārtiņa ielā 3, draudzes namā, otrajā stāvā. Dalības maksa – ziedojums. Informācija un pieteikšanās nodarbībām: e-pasts: info@martinadraudze.lv, tālr. 28342287.

Pirmā nodarbība 2018./2019. gada sezonā notiks 1. novembrī.

• Nāc, dziedāt, Mārtiņa draudzes korī!

Mārtiņa draudzes kora mēģinājumi notiek draudzes namā, Mārtiņa ielā 3, lielajā zālē: otrdienās no 18:30 – 20:00 un svētdienās no 12:30 – 14:00. Diriģente Laima Vikmane: tālr. 26345526, e-pasts: vikmane.laima@gmail.com.

Lūgums reizi gadā veikt ikgadējo reģistrēto ziedojumu. To iespējams veikt draudzes kancelejā – skaidtras vai bezskaidras naudas norēķinu veidā, kā arī ar pārskaitījumu uz bankas kontu.

Kristus saka: “ja divi no jums virs zemes vienprātīgi kaut ko lūgs, tad mans debesu Tēvs viņiem to piešķirs. Jo, kur divi vai trīs ir sapulcējušies manā vārdā, tur arī es esmu viņu vidū.” [Mt 18:19-20]