Novembris Rīgas Mārtiņa draudzē

• Draudzes kalpošana;

Novembra mēneša grafiks

Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – divdesmit pirmā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
Draudzes sapulce dievkalpojuma beigās.
Pēc diev- kalpo- juma
  1. Saņemts jauns diakonijas palīdzības sūtījums no Vācijas, tāpēc aicinām apmeklēt drēbju istabu, šoreiz lielajā zālē.
  2. Daktere Krista ir atgriezusies no ceļojuma un aicinām apmeklēt draudzes doktorātu un labdarības aptieku.

NB! Tiem, kam nepieciešams noteikt holesterīna vai cukura līmeni, nāk plkst. 9:00 uz doktorātu.

Svētdiena
Esiet mīļi gaidītas ģimenes pilnā sastāvā ar visiem trokšņojošajiem, smejošajiem un nemierīgajiem! Piedalīsies mūsu svētdienas skolas bērni. Kopīga ģimeņu sadraudzība pēc dievkalpojuma. Kas vēlas, paņemiet cienastiņu kopīgam galdam.
07. nov.
07. nov.
19:00 Lūgšanu stunda.
Vespere.
10. nov.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – divdesmit otrā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
Dievkalpojums veltīts LĀČPLĒŠA dienai, MĀRTIŅDIENAI un Mārtiņa baznīcas 166 gadu jubilejai (Mārtiņa baznīca ir iesvētīta 1852.gada 7.novembrī).
Dievkalpojumā piedalīsies Mārtiņa draudzes koris. Sadraudzība pēc dievkalpojuma.
Svētdienas skolā – Godly Play Jēzus un 12 mācekļi. Iepazīsimies ar apustuļiem, kas viņi bija pirms sastapšanās ar Kristu.
13. nov.
Trešdiena
18:30 Vadītas klusās lūgšanas vakars Bīskapa emeritus, Pāvila Brūvera vadībā.
Rīgas Mārtiņa baznīcā (Slokas ielā 34).
14. nov.
Ceturtdiena
18:00 Dievkalpojums ar slavas dziesmām.
Slavēs Aivars un Kristīne.
15. nov.
Piektdiena
18:00 Filmas vakars draudzes namā Mārtiņa ielā 3.
17. nov.
Svētdiena
10:00 Latvijas Neatkarības proklamēšanas dienai veltīts dievkalpojums – divdesmit trešā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
Dievkalpojumā piedalīsies jauktais koris “BURTNIEKS”.
Svētdienas skolā – Dziesmu un radošu aktivitāšu diena.
21. nov.
21. nov.
19:00 Lūgšanu stunda.
Vespere.
24. nov.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Mūžības svētdiena. Baznīcas gada noslēdzošā svētdiena.
Svētdienas skolā – Godly Play – Sinagoga un augšistaba. Kā baznīca tika pārveidota, kā mēs to pazīstam mūsdienās.
24. nov.
Svētdiena
Pēc diev- kalpo- juma Diakonijas diena – draudzes namā, Mārtiņa ielā 3. Laipni aicinām apmeklēt:

28. nov.
Ceturtdiena
18:00 Taize lūgšanu vakars.
28. nov.
Ceturtdiena
19:00 Sadraudzība baznīcas sakristejā ar ‘galda runu’.
29. nov.
Piektdiena
18:30 Jauniešu tikšanās.
Draudzes namā Mārtiņa ielā 3.
01. dec.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Adventa pirmā svētdiena.
01. dec.
05. dec.
08. dec.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Adventa otrā svētdiena.
Svētdienas skolā – Godly Play – Vasarasvētku noslēpums. Svētā gara svētki, kā tas notika.

• Diakonijas drēbju istaba pēc remonta tiks atvērta novembrī. Sekojiet informācijai!

• No Vācijas palīdzības sūtījuma vēl ir pieejamas higiēnas lietas pieaugušajiem – autiņbikses, ieliktnīši un necaurlaidīgie paladziņi. Sīkāka informācija par izmēriem, veidiem un saņemšanu pie Laimoņa, tālr. 26107627.

• Draudzes bibliotēka atvērta otrdienās no plkst. 16:00 līdz 19:00.

• Nāc, dziedāt, Mārtiņa draudzes korī!

Mārtiņa draudzes kora mēģinājumi notiek draudzes namā, Mārtiņa ielā 3, lielajā zālē: otrdienās no 18:3020:00 un svētdienās no 12:3014:00. Diriģente Laima Vikmane: tālr. 26345526, e-pasts: vikmane.laima@gmail.com.

• Aicinām tos draudzes locekļus, kuriem ir bērni, mazbērni vai krustbērni, savus mazos, mīļos vest uz Mārtiņa draudzes svētdienas skolu!

Svētdienas skolas nodarbības notiek svētdienās, dievkalpojuma laikā, draudzes namā, Mārtiņa ielā 3, otrajā stāvā. Pirms nodarbībām draudzes namā, bērni ar skolotājām satiekas baznīcā. Pēc grēksūdzes, mācītāja nelielas uzrunas un svētības vārdiem, bērni ar skolotājām dodas uz svētdienas skolas nodarbībām. Vecāki pēc dievkalpojuma nāk pakaļ bērniem uz draudzes namu.

• Mārtiņa draudzes mazuļu skoliņa “Silīte”.

Nodarbības notiek pirmdienās no plkst. 10:00 līdz 11:30, Mārtiņa ielā 3, draudzes namā, otrajā stāvā. Dalības maksa – ziedojums. Informācija un pieteikšanās nodarbībām: e-pasts: info@martinadraudze.lv, tālr. 28342287.

Ja sajūti aicinājumu kalpot baznīcas atvērtajās stundās (trīs stundas reizi mēnesī), tad esi mīļi aicināts pievienoties dežurantu grupai. Papildus informācija par kalpošanas iespējām pie dežurantu koordinatores Vizmas Kigitovičas, tālr. 26575256, e-pasts: vizma.kigitovica@gmail.com. Visu vārdā – pateicība tiem, kas dežūrē!

• Aicinājums pieteikties KALPOT draudzes nama uzkopšanā.

Veidosim četras kalpotāju grupas, lai katra no tām uzkoptu draudzes namu reizi mēnesī.

• Aicinājums pieteikties pavārus un palīgus diakonijas dienām – novembrī, decembrī, janvārī.

Lūgums reizi gadā veikt ikgadējo reģistrēto ziedojumu. To iespējams veikt draudzes kancelejā – skaidras vai bezskaidras naudas norēķinu veidā, kā arī ar pārskaitījumu uz bankas kontu.

“Kungs ir mans gans, man netrūkst nekā.” [Ps 23:1]