Maijs Rīgas Mārtiņa draudzē

Maija mēneša grafiks

05. mai.
svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Misericordia Domini – Trešā Lieldienu svētdiena.
05. mai.
svētdiena
Esiet mīļi gaidītas ģimenes pilnā sastāvā ar visiem trokšņojošajiem, smejošajiem un nemierīgajiem! Piedalīsies mūsu svētdienas skolas bērni.
09. mai.
ceturtdiena
18:00 Dievkalpojums ar slavas dziesmām.
Slavēs Aivars un Kristīne.
09. mai.
12. mai.
svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Jubilate – Ceturtā Lieldienu svētdiena.
Dievkalpojumā kalpos mācītājs dr. Uldis Jumejs.
Svētdienas skolā – Godly Play nodarbība.
16. mai.
16. mai.
19:00 Bībeles stunda.
17. mai.
piektdiena
18:30 Jauniešu tikšanās draudzes mājā, Mārtiņa ielā 3.
18. mai.
sestdiena
15:00 Mārtiņa draudzes kora 70. jubilejas koncerts.
19. mai.
svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Cantate – Piektā Lieldienu svētdiena.
Svētdienas skolā – muzikālā un radošā nodarbība.
19. mai.
svētdiena
Pēc diev- kalpo- juma Sadraudzība ar ‘galda runu’. “Par grēksūdzes noturēšanas kārtību”.
23. mai.
23. mai.
26. mai.
svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Rogate – Sestā Lieldienu svētdiena.
Svētdienas skolas noslēgums – svinēsim to kopīgā dievkalpojumā ar svētdienas skolas bērniem un ģimenēm pilnā sastāvā.
26. mai.
svētdiena
Pēc diev- kalpo- juma Diakonijas diena – draudzes namā, Mārtiņa ielā 3. Laipni aicinām apmeklēt:

NB! Tiem, kam nepieciešams noteikt holesterīna vai cukura līmeni, nāk plkst. 9:00 uz doktorātu.

30. mai.
ceturtdiena
18:00 Taize lūgšanu vakars.
01. jun.
sestdiena
Draudzes pavasara ekskursija.
Dalības maksa EUR 25. Pieteikties pie sekretāres Daces klātienē, e-pastā: info@martinadraudze.lv, tālr. 26328101.
02. jun.
svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Exaudi – Septītā Lieldienu svētdiena.
06. jun.
06. jun.
07. jun.
piektdiena
18:00-24.00 BAZNĪCU NAKTS.
Aicinām pieteikties palīgus Baznīcu nakts organizēšanā un nodrošināšanā. Pieteikties pie mācītāja Aivara.
09. jun.
svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Svētā Gara svētki – Vasarsvētki. Iesvētību dievkalpojums.
Pēc Dievkalpojuma liturģijas noslēgumā turpināsim svinēt svētkus ar slavas dziesmām.

• Mācītājs Aivars Smuidris būs atvaļinājumā no 19. jūnija līdz 24. jūnijam, kā arī no 1. jūlija līdz 13. jūlijam. Lūgums ieplānot apmeklējumu pie mācītāja savlaicīgi.

• Draudzes BIBLIOTĒKA ir sakārtota un atvērta. Bibliotēka atvērta otrdienās no plkst. 16:00 līdz 19:00 un “diakonijas” svētdienās. Bibliotēkas vadītājas Agrita un Anita aicina uz lasītāju klubiņu otrdienās, kad notiks skaļā lasīšana un sarunas no plkst. 17:30 līdz 18:30.

• Diakonijas drēbju istabas darba laiks otrdienās no plkst. 16:00 līdz 19:00.

• Datumi, ko jau laicīgi vērts atzīmēt savos kalendāros:

• 21.07. – 26.07. kristīgā nometne bērniem “Gančauskās”;
    • 26.07. – 28.07. – jau ceturto gadu notiks DRAUDZES DIENAS “Gančauskās” – aicinām pieteikties organizatoru komandā (koordinatorus, fotografētāju, nesējus-uzstādītājus tehnikai u.c. palīgus);
    • 04.08. – brīvdabas dievkalpojums.
  • Mārtiņa draudzes svētdienas skola darbojas svētdienās, dievkalpojuma laikā, draudzes namā, Mārtiņa ielā 3, otrajā stāvā. Pirms nodarbībām draudzes namā, bērni ar skolotājām satiekas baznīcā. Pēc grēksūdzes, mācītāja nelielas uzrunas un svētības vārdiem, bērni ar skolotājām dodas uz svētdienas skolas nodarbībām. Vecāki pēc dievkalpojuma nāk pakaļ bērniem uz draudzes namu.

Lūgums reizi gadā veikt ikgadējo reģistrēto ziedojumu. To iespējams veikt draudzes kancelejā – skaidras vai bezskaidras naudas norēķinu veidā, kā arī ar pārskaitījumu uz bankas kontu.

“Tādēļ mēs nezaudējam cerību; kaut arī ārējais cilvēks mūsos iznīkst, iekšējais – atjaunojas no dienas dienā.” [2Kor 4:16]