Konditorejas festivāls Mārtiņa draudzē

CakesVēlamies atgādināt, ka 8. novembrī,  Mārtiņdienas ietvaros, svinēsim mūsu draudzes dzimšanas un vārda dienu. Pie mums draudzē viesosies Piņķu Sv. Jāņa draudze un viņu mācītājs Andris Krauliņš, kā arī Pļaviņu draudzes locekļi, ar kuriem kopā, pēc dievkalpojuma, draudzes namā (Mārtiņa ielā 3) noturēsim sadraudzību. Kā katru gadu Mārtiņdienā, arī šogad, mielosimies ar desiņām un kāpostiem, bet papildus tam visam…

Šajos svētkos izsludinām arī konditorejas festivālu! 

Ikviens, kam sagādā prieku rosīšanās virtuvē, tiek aicināts pagatavot kādu no saviem mīļākajiem konditorejas izstrādājumiem – bulciņas, cepumi, tortes, kliņģeris, pīrāgi, kūkas utt., un atnesot tos, lai padalītos ar draudzes brāļiem un māsām. Iespējams Jūs vēlaties padalīties arī ar sava garduma recepti.

Pēdējos mēnešos mūsu draudzes diakonijas darbs ir veiksmīgi attīstījies tieši sadraudzības virzienā. “Pārtikas banka” veiksmīgi darbojas, ir ļoti noderīga sadraudzības organizēšanai un ar laiku dos iespēju palīdzēt mazturīgiem.  Mums ir pietiekami apjomīgs pagrabs, kas ir aprīkots ar visiem, pārtikas ilgstošai glabāšanai, nepieciešamajiem apstākļiem, tāpēc nav jābaidās par to, ka nebūs kur likt šos ziedojumus – tie nekad nav par daudz.

Vēlamies pateikties ikvienam, kuri ir atsaukušies aicinājumam ziedot ,,Pārtikas bankai”. Mēs aicinām arī turpmāk ziedot, tikai šoreiz, pēc draudzes locekļu ieteikuma,  vēlētos precizēt ,,Pārtikas bankas” saturu:

pupas, zirņi;

kartupeļi un citi svaigi dārzeņi;

gaļa un gaļas izstrādājumi;

konservi;

marinējumi un ievārījumi;

makaroni, putraimi un citi miltu izstrādājumi, ieskaitot maizi;

konditorejas izstrādājumi;

citi pārtikas produkti, no kuriem varētu sagatavot jūsu mīļāko maltīti.

Sirsnīgi gaidīsim ikvienu!

Mierpilnu vakaru un svētīgu rītdienu vēlot,

Draudzes diakonija.