JVLMA Koka pūšaminstrumentu simpozijs

6. oktobrī plkst. 14:00, Rīgas Mārtiņa ev. lut. baznīcā koncerts starptautiskā JVLMA Koka pūšaminstrumentu simpozija ietvaros.
Bergenas koka pūšaminstrumentu ansamblis “B3” aicina uz kopīgu koncertu ar Rīgas mūzikas vidusskolu un pūtēju orķestru klarnetistu kori “Melnie Koki”.


VI Starptautiskais JVLMA Koka pūšaminstrumentu simpozijs

KONCERTS Starptautiskā JVLMA Koka pūšaminstrumentu simpozija ietvaros, Bergenas koka pūšaminstrumentu ansamblis “B3” aicina uz koncertu Rīgas Martiņa baznīcā (Slokas ielā 34), kur kopā ar Rīgas mūzikas vidusskolu un pūtēju orķestru klarnetistu kori “Melnie Koki” atskaņos E. Dārziņa, F. Šopēna, E. Elgāra, J. Lāšena, O. Respīgi un citu komponistu mūziku.

Vairāk informācijas skatiet šeit:
http://www.jvlma.lv/aktuali/aktualitates/starptautiskais-jvlma-koka-pusaminstrumentu-simpozijs-tuvojas