Jūnijs Rīgas Mārtiņa draudzē

10:00 – 24.00 Baznīcu diena/nakts
02. jun.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Otrā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
04. jun.
10:30 Svētbrīdis baznīcā
Pēc svētbrīža sadraudzība un garīgas sarunas sakristejā. Lasām Luteriskās ticības apliecības. (latīņu: Liber Concordiae).
19:15 Lūgšanu stunda baznīcā
Lūgšanas grupai iespējams pieteikt aizlūgumus un lūgšanu stundas laikā iespējams saņemt eļļas svaidīšanu slimību gadījumā.
08. jun.
Sestdiena
10:00 Pavasara velobrauciens
Starts baznīcas pagalmā, vēlēšanu iecirknis, Lielupes BALTĀ kāpa (pikniks), Babītes rododendru dārzs, atgriešanās baznīcā.
09. jun.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Trešā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
09. jun.
12:00 Ģimeņu dievkalpojums
Esiet mīļi gaidītas ģimenes pilnā sastāvā ar visiem trokšņojošajiem, smejošajiem un nemierīgajiem!
11. jun.
13. jun.
Ceturtdiena
18:00 Ceturtdienas vakara dievkalpojums kopā ar Rīgas Latviešu biedrības senioru kori “Erelbe”.
13. jun.
19:15 Bībeles stunda baznīcas sakristejā
Lasām Apustuļa Pāvila vēstuli Romiešiem.
16. jun.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Ceturtā svētdiena pēc Vasarsvētkiem. Mācītājs Dr.Uldis Jumejs.
18. jun.
Ceturtdiena
18:00 Ceturtdienas vakara dievkalpojums ar slavas dziesmām.
19:15 Lūgšanu stunda baznīcā
23. jun.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Piektā svētdiena pēc Vasarsvētkiem / Jāņa Kristītāja diena (24.VI).
27. jun.
27. jun.
30. jun.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Sestā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
04. jul.
07. jul.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Septītā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.

• No 25. jūnija līdz 21. augustam kanceleja būs atvērta un mācītāja pieņemšana notiks tikai otrdienās no plkst. 16:00 līdz 19:00.

• Drēbju istaba būs SLĒGTA no 18. jūnija līdz 21.augustam.

• No 4. līdz 20. jūlijam mācītājs Aivars Smuidris būs atvaļinājumā un SLĒGTA būs arī kanceleja – saziņai izmantot e-pastu: info@martinadraudze.lv, tālr. 28342287Lūdzam apmeklējumu pie mācītāja ieplānot savlaicīgi, īpaši, ja nepieciešams saskaņot laulību vai kristību laiku un iesniegt nepieciešamos iesniegumus!

• MĀRTIŅSKOLA – iesvētes kurss vasarā!

Sāksies jūnijā un noslēgsies augustā. Precīzāka informācija vēl sekos. Pieteikšanās aizpildot iesnieguma formu:
    http://martinadraudze.lv/draudze-piedava-tev/kristibas-iesvetibas/ .

• KAPU SVĒTKI – 21.jūlijā:

• plkst. 13:00 – Pleskodāles kapos;
    • plkst. 15:00 – Lāčupes kapos;
  • Brīvdabas dievkalpojums 4. augustā.

• Baznīca atvērta apmeklētājiem, lūgšanām un meditācijai katru darba dienu no plkst. 16:00 līdz 19:00.

Ja sajūti aicinājumu kalpot baznīcas atvērtajās stundās (trīs stundas reizi mēnesī), tad esi aicināts pievienoties dežurantu grupai. Papildus informācija par kalpošanas iespējām pie dežurantu koordinatores Vizmas Kigitovičas, tālr. 26575256, e-pasts: vizma.kigitovica@gmail.comVisu vārdā – pateicība tiem, kas dežurē!

• Šobrīd aktuālās saimniecība lietas, kuras aicinām atbalstīt, veicot mērķziedojumus:

• Baznīcas logu nomaiņas projekts “Ielaid gaismu”
      Nodibinājums “Āgenskalna kopienas atbalsta fonds”,
      Swedbank AS: LV69HABA0551038274975,
      mērķī norādot: Projektam “Ielaid gaismu”;
    • Mērķziedojums apkures izmaksu segšanai – draudze ik mēnesi veic kredīta apmaksu par granulu katlu baznīcas sakristejā
      Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Rīgas Mārtiņa draudze,
      Swedbank AS: LV45HABA0551020287048,
      mērķī norādot: Apkures izmaksu segšanai.

Veicot mērķziedojumu, ikviens var atbalstīt draudzei svarīgus projektus.

Lūgums reizi gadā veikt ikgadējo reģistrēto ziedojumu. To iespējams veikt draudzes kancelejā – skaidras vai bezskaidras naudas norēķinu veidā, kā arī ar pārskaitījumu uz bankas kontu.

Latvijas Evaņģēliski Luteriskās Baznīcas Rīgas Mārtiņa draudze,

Baznīcā ir iespējams veikt ziedojumu, izmantojot arī QR kodu – tie atrodami pie ziņojuma dēļa.

Ceturtdienās, plkst. 21:00, aicinām vienoties kopīgā vakara lūgšanā Mārtiņa draudzes Facebook lapas tiešraidēs.

“Cik iespējams, no savas puses turiet mieru ar visiem cilvēkiem.” [Rm 12:18]