Jūlijs un augusts Rīgas Mārtiņa draudzē

July

3. jūlijs plkst. 10:00 – Svētdienas dievkalpojums – septītā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.

– Pēc dievkalpojuma, plkst. 12:00 Emīla Dārziņa jauktā kora koncerts. Mākslinieciskā vadītāja Nora Vītiņa. Diriģenti – Agnese Urka un Rūdolfs Krēsliņš. Programmā: Ē. Ešenvalds, A. Sējāns, I. Rupaine, Dz. Farmers, T. Machuel u.c.

– Pēc koncerta atvērtā Diakonijas diena draudzes namā Mārtiņa ielā 3.

7. jūlijs plkst. 18:00 – Ceturtdienas vakara dievkalpojums.

10. jūlijs plkst. 10:00 – Svētdienas dievkalpojums – astotā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.

11. jūlijs plkst. 18:00 – Jauniešiem, draudzes mājā, tikšanās ar pieciem kristīgiem jauniešiem no Kanādas. Iepazīsimies, parādīsim viņiem savu baznīcu, parunāsimies, padziedāsim, būs arī teātra spēles.

14. jūlijs plkst. 18:00 – Ceturtdienas vakara dievkalpojums.

17. jūlijs plkst. 10:00 – Svētdienas dievkalpojums – devītā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.

– Pēc dievkalpojuma – muzikāli-inovatīvs uzvedums “Sajūtas, kas tumsā skan”. Muzikālais kopdarbs radīts cilvēkiem ar redzes traucējumiem, sadarbojoties ar jauniešiem no dažādām Rīgas izglītības iestādēm, profesionāliem mūzikas pedagogiem, dramaturgu un scenogrāfu.

21. jūlijs plkst. 18:00 – Ceturtdienas vakara dievkalpojums.

24. jūlijs plkst. 10:00 – Svētdienas dievkalpojums – desmitā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.

28. jūlijs plkst. 18:00 – Ceturtdienas vakara dievkalpojums.

31. jūlijs plkst. 10:00 – Svētdienas dievkalpojums – vienpadsmitā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.

4. augusts plkst. 18:00 – Ceturtdienas vakara dievkalpojums.

7. augusts plkst. 10:00 – Brīvdabas dievkalpojums – divpadsmitā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.

“Ejiet pa visu pasauli un sludiniet evaņģēliju visai radībai.” [Mk 16:15]

11. augusts plkst. 18:00 – Ceturtdienas vakara dievkalpojums.

14. augusts plkst. 10:00- Svētdienas dievkalpojums – trīspadsmitā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.

18. augusts plkst. 18:00 – Ceturtdienas vakara dievkalpojums.

21. augusts plkst. 10:00 – Svētdienas dievkalpojums – četrpadsmitā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.

25. augusts plkst. 18:00 – Ceturtdienas vakara dievkalpojums.

28. augusts plkst. 10:00 – Svētdienas dievkalpojums – piecpadsmitā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.

Vasaras laiks.

• No 23. jūnija līdz 10. jūlijam mācītājs Aivars Smuidris būs atvaļinājumā. Dievkalpojumos kalpos evaņģēlists Mārtiņš Kalējs.
  • Mācītājs Aivars Smuidris apmeklētājus jūlijā un augustā pieņems tikai otrdienās no plkst. 17:00 līdz 20:00.
  • Draudzes kanceleja jūlijā un augustā strādās tikai otrdienās no plkst. 17:00 līdz 20:00.
  • Diakonijas drēbju istaba jūlijā būs slēgta. Darbu atsāks augustā otrdienās no plkst. 16:00 līdz 18:00.
  • Mārtiņa draudzes koris dodas vasaras brīvdienās. Pirmais kora jaunās sezonas mēģinājums notiks otrdien 30. augustā plkst. 18:30 draudzes namā Mārtiņa ielā 3, lielajā zālē. Aicinām pievienoties jaunus dalībniekus!
  • Lūgšanu un Bībeles stundas jūlijā un augustā nenotiks. Tiksimies septembrī!
  • Baznīca atvērta apmeklētājiem, lūgšanām un meditācijai katru darba dienu no plkst. 16:00 līdz 19:00.

Citi pasākumi.

• 24. jūlijā plkst. 13:00 – Kapu svētki Pleskodāles kapos
  • 24. jūlijā plkst. 15:00 – Kapu svētki Lāčupes kapos
  • 29. jūlijs – Bērnu vasaras nometne “Gančauskās”
  • 31. jūlijs – Draudzes nometne “Gančauskās”

Rudens plāni.

• Sestdien, 17. septembrī plānojam tradicionālo rudens ekskursiju. Pieteikšanās augustā pie sekretāres Vinetas.
  • Aicinām uz Mārtiņskolu – tā ir sagatavošanās kristībām un iesvētībām, kā arī garīgas izziņas un Dieva iepazīšanas skola. Nākamais mācību kurss sāksies 22. septembrī, plkst. 18:00 ar dievkalpojumu baznīcā. Pirmā nodarbība notiks baznīcā plkst. 19:00, pārējās – Draudzes namā (Mārtiņa ielā 3). Kristības un iesvētības notiks Otrajos Ziemassvētkos, 26. decembrī.
  • Rudenī plānojam sarīkot labdarības tirdziņu un ietirgotos līdzekļus ziedot vitrīnas iegādei, kurā ievietot apskatei baznīcas vērtīgās vēsturiskās liecības, lai varam tās parādīt arī citiem baznīcas apmeklētājiem. Aicinām ikvienu padalīties ar idejām un ierosinājumiem, kā varētu īstenot šo ieceri, kā arī apsvērt iespēju pašiem piedalīties tirdziņā ar saviem veikumiem – vai tie būtu gardumi, vai kādi citi izstrādājumi, kas pašu rokām darināti. Kontaktpersona – draudzes sekretāre Vineta.

Baznīcas pamatu projekts.

• Baznīcas pamatiem paredzēts veikt hidroizolācijas darbus, kā arī taisīt notekas, likt bruģi un nokrāsot baznīcas apakšdaļu. Lai veiktu šos darbus visam baznīcas perimetram, ir nepieciešami 25,000 EUR. Draudzei šobrīd ir mazākā daļa no šīs summas, tāpēc lūgums arī ziedot, lai varam paveikt ieplānotos darbus.

Rekvizīti ziedojumam: Nodibinājums “Āgenskalna kopienas atbalsta fonds”, Reģ.nr. 40008193300

Swedbank AS: LV69HABA0551038274975

Maksājuma mērķī, lūdzu, norādiet: LAI TŪKSTOŠ GADUS STĀV BAZNĪCA

Pateicamies par jūsu ziedojumiem! Tas uztur mūsu kopīgo kalpošanu Kristum!

Lūgums reizi gadā veikt ikgadējo reģistrēto ziedojumu. To iespējams veikt draudzes kancelejā vai ar pārskaitījumu uz bankas kontu:

Rīgas Mārtiņa evaņģēliski luteriskā draudze, Reģ. nr. 90000362835

SEB banka AS: LV23UNLA0003000701308 vai Swedbank AS: LV45HABA0551020287048

Maksājuma mērķī, lūdzu, norādiet: draudzes locekļa vārds, uzvārds

• Atcerieties, ka draudzes kopīgais lūgšanu laiks ir katru dienu plkst 21:00. Izvēloties lūgšanai šo laiku, esam vienoti kopīgā lūgšanā.