Februāris Mārtiņa draudzē

ziema

Laba diena visiem Mārtiņa draudzē! Dienas jau kļūst garākas. Katru dienu kādas minūtes klāt. Mums baznīcas gadā jau jāsāk atskaitīt laiku līdz Lieldienām. Svētdiena , 1.februāris, jau tiek saukta „trešā svētdiena pirms Gavēņa laika”. Zīmīgākais baznīcas gada notikums februārī ir „pelnu diena” – trešdiena, 18.02. Ar to sākas gavēņa laiks. Luterāņi retāk to saista ar ēšanas ierobežojumiem, bet allaž tas ir ļoti nopietns garīgas sagatavošanās laiks. Ikkatrs var apdomāt savu gavēni. Mērķis ir viens, vairāk vietas Dievam mūsu domās un ikdienā, un vairāk savstarpējas mīlestības. Dievkalpojumā trešdien tiešām lietosim pelnus, jo tas ir tāds sens grēku nožēlas simbols.

Ziņojumi

Svētdien, 1. februārī Svētdienas dievkalpojumā kalpos evaņģēlists Mārtiņš Kalējs.

Svētdien,  8. februārī divi dievkalpojumi.  Pirmais, kā parasti, 10.00, otrs – 12.00, Ģimeņu dievkalpojums.  Mīļi gaidīti pilnā sastāvā, ar visiem trokšņojošajiem, smejošajiem un nemierīgajiem. Piedalīsies mūsu svētdienas skolas bērni.

11. un 25. februārī, (trešdiena), baznīcā, 18.00 lūgšanas stunda, 19.00 bībeles stunda. Lūgšanas stundā aizlūdzam savstarpēji, aizlūdzam par citiem, viņu problēmās, par valsti , par baznīcu, par visu, kas uz sirds. Bībeles stundās turpinām lasīt Mateja Evaņģēliju.

12. februārī  Slavēšanas dievkalpojums.  Ceturtdienas dievkalpojumu svinēsim kopā ar jauniešiem un ar slavas dziesmām.

15. februārī Sadraudzības svētdiena. Pēc dievkalpojuma sakristejā baudīsim kristīgu sadraudzību un Bībeles stundu.

18. februārī 18.00 Pelnu dienas dievkalpojums.

22. februārī  Diakonijas svētdiena. Pēc dievkalpojuma pieejama diakonijas drēbju kamera un darbosies draudzes doktorāts.

26. februārī ceturtdienas dievkalpojuma vietā Taize lūgšana.

Mūsu dievkalpojumi svētdienās 10.00 un ceturtdienās 18.00. Baznīca ir atvērta darba dienās no 16.00 līdz 19.00  lūgšanām, meditācijai un pārdomām.

Pateicamies par jūsu ziedojumiem. Tas uztur mūsu kopīgo kalpošanu Kristum.

Jūsu Mārtiņa draudze.

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank