Esi gaidīts pastorātā!

1024421

Ja jūti un vēlies savu ikdienu bagātināt ar kristīgajām vērtībām un pavadīt laiku kopā ar kristiešiem, kopīgi turpinot pieaugšanu Kristū, tad pastorāts kā reiz ir Tava Iespēja.

Kāpēc pastorāts?

– Tā ir laba iespēja pavadīt vakaru sadraudzībā kopā ar citiem kristiešiem;

– Ikdienišķas sarunas brīvā gaisotnē;

– Kopīga slavēšana, Svēto Rakstu lasīšana un iedziļināšanās tajos, rakstu vietu pārrunāšana;

– Aizlūgšana citam par citu.

Tikšanās vakaru iesāksim ar vieglām vakariņām, iepazīsim viens otru tuvāk, lai brīvā, ikdienišķā un nepiespiestā gaisotnē pārrunātu kristietim tik svarīgās lietas, un atvērtu savu sirdi Dievam.

Mūsu nākamā tikšanās ir plānota jau šonedēļ – 28. martā 17:00, Rīgas Mārtiņa baznīcas draudzes namā, Mārtiņa ielā 3.

Lai šo tikšanos būtu iespējams pēc iespējas labāk noorganizēt un sakārtot praktiskās lietas, lūgums, iepriekš atsūtīt uz e-pastu informāciju par savu dalību pasākumā, vai pieteikties zvanot pa telefonu.

Kontaktinformācija: Elīna Lapsiņa, e-pasts: elinalapsina1989@inbox.lv, tel.: 27840302

Nāc, pievienojies šo sestdien, lai patīkamā un kristīgā atmosfērā pavadītu šo vakaru.

Ikviens ir aicināts un gaidīts šajā pasākumā!

Flickr Album Gallery Powered By: WP Frank