Diakonijas svētdiena

diakonijas svētdienasDiakonijas pamata kalpošanas mērķis ir Evaņģēlija apliecināšana rūpēs par tuvāko – par cilvēku mums līdzās, kuram nepieciešama mūsu palīdzība. Diakonija atgādina, ka Dievs mīl katru cilvēku un katrā cilvēkā ir Dieva līdzība (Mt. 25:40). Diakonija ir katras draudzes dzīves sastāvdaļa, un arī mūsu draudzes diakonija atvērtajās svētdienās īpaši uzaicina ikvienu, kam ir kādas vajadzības. Diakonijas svētdienās pēc dievkalpojuma ir atvērta diakonijas drēbju kamera, kur katrs var atrast sev vai saviem bērniem kādas labas drēbītes, bet draudzes doktorātā var saņemt sertificēta ārsta konsultāciju un primāru veselības aprūpi – asinsspiediena mērīšana, ja draudzes doktorātā ir jums nepieciešamās zāles, tad tās var iegūt par velti.

diakonijas svētdienas