Decembris Rīgas Mārtiņa draudzē

• Saimnieciskās darbības mērķi;

Decembra mēneša grafiks

Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Adventa pirmā svētdiena – baznīcas gada sākums.
Dievkalpojumā piedalīsies Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas sieviešu koris “Stradiņi” (Mākslinieciskais vadītājs A. Augustinovičs, dirģentes: Līga Gaiķe, Ilze Kalniņa, Madara Gūtmane) un Kultūras centra IMANTA Jauktais koris “NAMEJS” (Mākslinieciskais vadītājs Uģis Reķis, diriģents Roberts Pūce).
Svētdiena
Pēc rīta diev- kalpo- juma Draudzes namā Mārtiņa ielā 3 – darbosies drēbju istaba ar vīriešu apģērbu (mazā zālē) un sieviešu apģērbu (lielā zālē). Turpinām dalīt jauno sūtījumu no māsu draudzes Travemindē.
Svētdiena
Esiet mīļi gaidītas ģimenes pilnā sastāvā ar visiem trokšņojošajiem, smejošajiem un nemierīgajiem!
06. dec.
Ceturtdiena
18:00 Dievkalpojums ar slavas dziesmām.
Slavēs Aivars un Kristīne.
06. dec.
09. dec.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Adventa otrā svētdiena.
Dievkalpojumā piedalīsies Ogres novada Kultūras centra jauktais koris “Ogre” un RKTMC Sieviešu koris “Ausma”. Abu koru mākslinieciskais vadītājs Jānis Zirnis, pie klavierēm Dzintra Vīcupe. Programmā latviešu un aizrobežu komponistu garīgā mūzika Adventa noskaņās.
13. dec.
13. dec.
19:00 Lūgšanu stunda.
Svētdiena
9:00 Labdarības tirdziņš sakristejā.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Adventa trešā svētdiena.
Svētdiena
12:00 Adventa mūzikas svētki.
Laine Ligere-Stengrevica, Helvijs un Agnese Stengrevici.
Svētdiena
Pēc koncerta Labdarības tirdziņš sakristejā.
20. dec.
20. dec.
23. dec.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – Adventa ceturtā svētdiena.
Dievkalpojumā piedalīsies Mārtiņa draudzes koris.
23. dec.
Svētdiena
Pēc diev- kalpo- juma Labdarības tirdziņš sakristejā.
Pirmdiena
16:00 Ziemsvētku vakara dievkalpojums / Kristus piedzimšanas svētvakars (bez Svētā Vakarēdiena).
Dievkalpojumā piedalīsies Mārtiņa draudzes koris un Strazdmuižas pūtēju ansamblis Armanda Ozola vadībā.
Pirmdiena
18:00 Ziemsvētku vakara dievkalpojums / Kristus piedzimšanas svētvakars (bez Svētā Vakarēdiena).
Dievkalpojumā piedalīsies Strazdmuižas pūtēju ansamblis Armanda Ozola vadībā.
Pirmdiena
20:00 Ziemsvētku vakara dievkalpojums / Kristus piedzimšanas svētvakars (ar Svēto Vakarēdienu).
25. dec.
Otrdiena
11:00 Pirmo Ziemsvētku dievkalpojums / Kristus piedzimšanas svētki.
26. dec.
Trešdiena
10:00 Otro Ziemsvētku dievkalpojums.
Dievkalpojumā Kristības un iesvētības.
27. dec.
27. dec.
19:00 Lūgšanu stunda.
30. dec.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – svētdiena pēc Ziemsvētkiem.
31. dec.
Pirmdiena
23:00 Vecgada vakars – nakts dievkalpojums, sagaidot jauno gadu.
Mielasta galds no tā, ko paši atnesīsim.
03. janv.
03. janv.
06. janv.
Svētdiena
10:00 Dievkalpojums veltīts Zvaigznes dienai.
Mūsu Kunga Epifānija.
Draudzes “EGLĪTE” draudzes namā.

• Izmaiņas pieņemšanas laikos: no 2018. gada 24. decembra līdz 2019. gada 2. janvārim  nenotiek mācītāja pieņemšanas, slēgta kanceleja un drēbju istaba.

• Draudzes BIBLIOTĒKA ir sakārtota un atvērta. Bibliotēka atvērta otrdienās no plkst. 16:00 līdz 19:00 un “diakonijas” svētdienās. Bibliotēkas vadītājas Agrita un Anita aicina uz lasītāju klubiņu otrdienās, kad notiks skaļā lasīšana un sarunas no plkst. 17:30 līdz 18:30.

• Diakonijas drēbju istabas darba laiks otrdienās no plkst. 16:00 līdz 19:00.

• Mārtiņa draudzes svētdienas skola darbojas svētdienās, dievkalpojuma laikā, draudzes namā, Mārtiņa ielā 3, otrajā stāvā. Pirms nodarbībām draudzes namā, bērni ar skolotājām satiekas baznīcā. Pēc grēksūdzes, mācītāja nelielas uzrunas un svētības vārdiem, bērni ar skolotājām dodas uz svētdienas skolas nodarbībām. Vecāki pēc dievkalpojuma nāk pakaļ bērniem uz draudzes namu.

• Mūsu nākamais lielais saimnieciskās darbības mērķis ir liepu vainagošana!
    Lai baznīcas, kā kultūras pieminekļa, parks būtu sakopts. Šobrīd nepieciešams līdz martam sakrāt 5000 EUR. Aicinām ziedot šim mērķim uz mūsu nodibinājuma “Āgenskalna kopienas atbalsta fonds” bankas kontu.

Āgenskalna kopienas atbalsta fonds,
    Reģ. nr. 40008193300,
    Swedbank AS: LV69HABA0551038274975
    Maksājuma mērķī, lūdzu, norādiet: ziedojums sabiedriskā labuma darbībai – Mārtiņa baznīcas uzturēšanai.

NB! Kopš 2014. gada marta Mārtiņa draudzes nodibinājumam “Āgenskalna kopienas atbalsta fonds” ir piešķirts sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas dod iespējas ziedotājiem saņemt likumā noteiktās nodokļu atlaides.

Lūgums reizi gadā veikt ikgadējo reģistrēto ziedojumu. To iespējams veikt draudzes kancelejā – skaidras vai bezskaidras naudas norēķinu veidā, kā arī ar pārskaitījumu uz bankas kontu.

Kristus saka: “ja divi no jums virs zemes vienprātīgi kaut ko lūgs, tad mans debesu Tēvs viņiem to piešķirs. Jo, kur divi vai trīs ir sapulcējušies manā vārdā, tur arī es esmu viņu vidū.” [Mt 18:19-20]