Decembris Mārtiņa baznīcā

DecembrisSvētdien, 29. novembrī plkst. 10:00 svinēsim 1. Adventa dievkalpojumu. Piedalās trompetists Aivars Krūmiņš.

Ar 1. Adventu sāksim lietot jaunās dziesmu grāmatas. Draudzes locekļi ir saziedojuši vairāk kā 70 dziesmu grāmatas. Mēs parasti esam vairāk. Ja tie kam ir, uz dievkalpojumu ņems savas grāmatas, mums sanāks visiem 1. Adventā. Tie, kas vēl vēlas, joprojām  var iegādāties sev dziesmu grāmatu turpat baznīcā. Tie kas vēlas, var arī uzdāvināt draudzei dziesmu grāmatu, tā sagādājot draudzei nepieciešamo skaitu ikdienas kalpošanai.

Pēc dievkalpojuma arī atvērtās diakonijas diena. Būs pieejama diakonijas drēbju istaba, pieņems dakterīte Krista, mūsu labdarības aptieka un visiem kopā sadraudzība.

2. decembrī, plkst. 18.00 Lūgšanas stunda, plkst. 19.00 Bībeles stunda

6. decembrī,  2. Advents

– 1. Dievkalpojums plkst. 10.00

– 2. Dievkalpojums  plkst. 12.00 Ģimenēm un bērniem. Piedalās Mārtiņa draudzes svētdienas skola.

10. novembrī , plkst. 18.00 TAIZE lūgšana.

12. decembrī, jauniešu vakars draudzes mājā sākot no plkst. 18.00. Kopīgas vakariņas, ziemsvētku stāsta pārdomas, sarunas, dziesmas, lūgšana, un vienkārši jautra laika pavadīšana kopā. Mīļi gaidīti visi.

13. decembrī, 3. Advents

– Dievkalpojumā piedalās Ķekavas KN jauktais koris MOZAĪKA, mākslinieciskais vadītājs: Rūdolfs Bērtiņš

16. decembrī plkst. 18.00 Lūgšanas stunda, plkst. 19.00 Bībeles stunda.

20. decembrī, 4. Advents

– Dievkapojumā piedalās jauktais koris LAUDATE CHARISMATA. Diriģenti:  Andris Gailis un Jānis Misiņš.

DRAUDZES KORA KONCERTS

20. decembrī, plkst. 16.00 Mārtiņa draudzes koris un diriģente Laima Vikmane aicina ikvienu interesentu uz adventa laika koncertu. Kopā ar ērģelnieci Lieni Andretu Kalnciemu, vijolnieci Almu Sedlenieci un saksofonistu Aivaru Smuidri dalīsimies sirsnībā un sirdssiltumā, atverot savas sirdis brīnumam. Visi mīļi gaidīti!

24. decembrī, Ziemassvētku svētvakars

– Dievkalpojums plkst. 16.00, piedalās Strazdumuižas pūtēju ansamblis, Armanda Ozola vadībā.

– Dievkalpojums plkst. 18.00, piedalās Strazdumuižas pūtēju ansamblis, Armanda Ozola vadībā.

– Dievkalpojums plkst. 20.00, piedalās Rīgas Mārtiņa draudzes koris Laimas Vikmanes vadībā

25. decembrī Kristus Piedzimšanas svētki –

– Dievkalpojums plkst. 11.00. Piedalās Mārtiņa draudzes svētdienas skola ar dziesmām un lugu.

26. decembrī   II. Ziemsvētki,

plkst. 10.00,  kristību un iesvētību dievkalpojums.

27. decembrī Svētdienas dievkalpojums plkst. 10.00

31. decembrī nakts dievkalpojums, sagaidot jauno gadu. Sāksim plkst. 23.00 (tradicionālais ceturtdienas dievkalpojums plkst.18,00 šoreiz nenotiks).

3. janvārī, svinēsim Zvaigznes dienu.

Draudzes „egle” pēc dievkalpojuma draudzes mājā.

— Aicinām uz Mārtiņskolu.  Tā ir sagatavošanās Kristībām un Iesvētībām, kā arī garīgas izziņas un Dieva iepazīšanas skola. Kārtējais mācību kurss sāksies 7. janvārī , plkst.18.00 ar dievkalpojumu baznīcā. Pirmā nodarbība notiks baznīcā , pl.19.00, pārējās – draudzes mājā (Mārtiņa 3). Kristības un iesvētības Lieldienu nakts dievkalpojumā.

— Draudzes kanceleja un diakonija no 23. decembra līdz 4. janvārim brīvdienās

— Mūsu dievkalpojumi Svētdienās plkst. 10.00 un ceturtdienās plkst. 18.00 .

Baznīca ir atvērta darba dienās no plkst. 16.00 – 19.00 lūgšanām, meditācijai un pārdomām.

Pateicamies par jūsu ziedojumiem! Tie uztur mūsu kopīgo kalpošanu Kristum un cilvēkiem.

Par visu paŗējo sekojiet informācijai mājas lapā www.martinadraudze.lv