Ceļā uz Japānu

25. novembrī plkst. 15:00 Rīgas Mārtiņa ev. lut. baznīcā Slokas ielā 34, Rīgā viesosies Rīgas Doma zēnu koris ar programmu “Ceļā uz Japānu”.
Biļetes EUR 3 pirms koncerta.
Par biļešu iegādi iepriekš zvanīt 28342287.


“Ceļā uz Japānu”

Rīgas Doma zēnu koris dodas koncertceļojumā pa Japānu, bet pirms tam ar padarīto darbu iepazīstina mūzikas draugus Latvijā.

No 28. novembra līdz 15. decembrim Rīgas Doma zēnu koris Mārtiņa Klišāna vadībā jau piekto reizi steigs apburt Japānas kormūzikas klausītājus, izdziedot vairākas koncertprogrammas 10 koncertos dažādās Japānas pilsētās. Rīgas Doma zēnu kora balsis skanēs gan skolās, gan Imperatora bērnudārzā, gan tūkstošu skatītāju lielās koncertzālēs. Koristi Latvijas simtgades svētkus turpinās, Latvijas un Rīgas vārdu skandējot Tokijā, Jokohamā, Osakā, Nagoijā, Kobes prefektūrā u.c.

Bet jau šo svētdien, 25. novembrī plkst. 15:00 Rīgas Mārtiņa baznīcā (Slokas ielā 34) ar vienu no Japānas tūres koncertprogrammām koris vēlas iepriecināt savus mīļos un Latviju svētkos, kas turpinās.

Programmā:
F. Šūberta, U. Sisaska, S. Rahmaņinova, B. Brittena, F. Hendeļa, V. A. Mocatra, K. Nīstedta un citu komponistu skaistākā kormūzika. Skanēs arī solo dziesmas jauno talantu izpildījumā. Koncertmeistare –Ilze Reine.

Biļetes tikai EUR 3, pirms koncerta Mārtiņa baznīcā.