Bērnu un jauniešu kristīgā nometne „Tavā tuvumā”

gancauskas_2015_webBērnu un jauniešu kristīgā nometne „Tavā tuvumā”, kā ierasts, notiks 26. – 31.jūlijā (no 7 – 16 gadu vecumam) Līgatnes pagastā „Gančauskās”

Jau 17. gadu Latvijas Kristīgo skolotāju asociācija aicina bērnus un jauniešus atpūsties visskaistākajā vietā Latvijā, Gaujas piekrastē, netālu no Siguldas kristīgajā nometnē. Tā darbojas pēc starptautiskās organizācijas CCI – Christian Camping International programmas. Uz šīs programmas pamata darbojas bērnu nometnes ASV, Kanādā, Dānijā, DAR, Vācijā, Krievijā un citās valstīs.

Liela uzmanība tiks pievērsta sporta, mūzikas un radošām nodarbībām. Tā kā svaigais gaiss un aktīvais dienas ritms veicinās bērnu apetīti, viņiem tiks piedāvāta ēdināšana četras reizes dienā. Bērni tiks sadalīti grupās, un katrai grupai būs savs audzinātājs. Visas 24 stundas diennaktī audzinātāji pavadīs kopā ar bērniem.

Nometnes laikā bērni varēs iesaistīties aizraujošās aktivitātēs visas dienas garumā un vakaros spēlēt jautras nometnes spēles. Dienu noslēgsim ar sapulci pie ugunskura un vakara tēju grupās.

Mēs būsim priecīgi iepazīties ar Jums un Jūsu bērnu, lai sadraudzētos ar viņu, lai palīdzētu viņam atrast ticību nākotnei un sadraudzību ar Dievu.

Mūsu nometnē bērni varēs:

• Uzzināt vairāk par Bībeli
  • Iegūt jaunus draugus
  • Dziedāt mūzikas nodarbībās
  • Dejot
  • Sportot un spēlēt dažādas spēles
  • Apgūt šaušanu ar profesionālo loku
  • Jāt ar zirgiem
  • Peldēties
  • Braukt ar BMX divriteņiem
  • Kāpt klinšu sienā
  • Piedalīties radošās darbnīcās

Vairāk informācijas, kā arī iespēja pieteikties:

26338099 – Mārīte Brauna, e-pasts: maritebrauna@inbox.lv

29332815 – Kristīne Brauna, e-pasts: kristinebrauna@inbox.lv

Kā arī Latvijas kristīgo skolotāju asociācijas mājas lapā.

Untitled1Dalību nometnē Rīgas, Rīgas rajonu un Rīgas skolu bērniem finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.