Augusts Rīgas Mārtiņa draudzē

• Mācītāja atvaļinājums;
  • Mārtiņskola;
  • Mārtiņa draudzes koris;
  • Draudzes kanceleja, bibliotēka un diakonija;

Augusta mēneša grafiks

01. aug.
04. aug.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – astotā svētdiena pēc Vasarsvētkiem. Brīvdabas dievkalpojums.
Šogad svinēsim dievkalpojumu un slavēsim Dievu kopā ar mūziķi un dziesmu autoru Kasparu Ezeriņu.
08. aug.
11. aug.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – devītā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
15. aug.
16. aug.
Piektdiena
18:30 Jauniešu tikšanās draudzes mājā, Mārtiņa ielā 3.
Vakara pārrunu tēma: Kā iegūt mieru?
18. aug.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – devītā svētdiena pēc Trīsvienības svētkiem.
22. aug.
25. aug.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – vienpadsmitā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
29. aug.
Ceturtdiena
Atsākam svinēt ceturtdienu dievkalpojumus ar ērģelēm.
01. sep.
Svētdiena
10:00 Svētdienas dievkalpojums – divpadsmitā svētdiena pēc Vasarsvētkiem.
Lūgšana mācību gada sākumam.
01. sep.
Svētdiena
Esiet mīļi gaidītas ģimenes pilnā sastāvā ar visiem trokšņojošajiem, smejošajiem un nemierīgajiem! Piedalīsies mūsu svētdienas skolas bērni. Lūgšana mācību gada sākumam.

• Mācītājs Aivars Smuidris būs mācību atvaļinājumā no 5. augusta līdz 9. augustaMācītājs pieņems apmeklētājus: 13. augustā un 20. augustā no plkst. 16:00 līdz 19:00. Lūgums ieplānot apmeklējumu pie mācītāja savlaicīgi. Ja nepieciešams cits laiks, lūgums zvanīt mācītājam.

• Aicinām uz MĀRTIŅSKOLU ikvienu, kas ir domājis par dziļākām un tuvākām attiecībām ar Dievu.

Pirmā nodarbība 11. septembrī plkst. 19:00baznīcā, Slokas ielā 34. Pārējās nodarbības trešdienu vakaros notiks draudzes namā Mārtiņa ielā 3, kā arī vēl būs dažas nodarbības svētdienās un viena sestdienā. Kursa noslēgumā Kristības un Iesvētības Dievkalpojumā Otrajos Ziemassvētkos 26. decembrī.

Pieteikšanās rakstot vārdu, uzvārdu un telefona nr. uz e-pastu: martinskola@martinadraudze.lv.

• Nākamās jauniešu tikšanās 16. augustā un 13. septembrī draudzes namā Mārtiņa ielā 3.

• Ceturtdienu dievkalpojumus līdz 22. augustam svinēsim bez ērģelēm.

• Nāc, dziedāt, Mārtiņa draudzes korī!

Mārtiņa draudzes kora mēģinājumi notiek draudzes namā, Mārtiņa ielā 3, lielajā zālē: otrdienās no 18:3020:00 un svētdienās no 12:3014:00. Diriģente Laima Vikmane: tālr. 26345526, e-pasts: vikmane.laima@gmail.com. Pēc vasaras brīvdienām pirmais mēģinājums 27. augustā.

• Draudzes bibliotēka atvērta otrdienās no plkst. 16:00 līdz 19:00. Jūlijā un augustā darbosies tāpat kā kanceleja – otrdienās no 16. jūlija līdz 27. augustam no plkst. 16:00 līdz 19:00.

• Diakonijas drēbju istabas darba laiks otrdienās no plkst. 16:00 līdz 19:00. Jūlijā un augustā drēbju istaba SLĒGTA.

Ja sajūti aicinājumu kalpot baznīcas atvērtajās stundās (trīs stundas reizi mēnesī), tad esi mīļi aicināts pievienoties dežurantu grupai. Papildus informācija par kalpošanas iespējām pie dežurantu koordinatores Vizmas Kigitovičas, tālr. 26575256, e-pasts: vizma.kigitovica@gmail.com. Visu vārdā – pateicība tiem, kas dežūrē!

Lūgums reizi gadā veikt ikgadējo reģistrēto ziedojumu. To iespējams veikt draudzes kancelejā – skaidras vai bezskaidras naudas norēķinu veidā, kā arī ar pārskaitījumu uz bankas kontu.

Kristus saka: “ja divi no jums virs zemes vienprātīgi kaut ko lūgs, tad mans debesu Tēvs viņiem to piešķirs. Jo, kur divi vai trīs ir sapulcējušies manā vārdā, tur arī es esmu viņu vidū.” [Mt 18:19-20]