Aicinām uz Mārtiņskolu

Nākamais mācību kurss sāksies trešdien, 13. februārī. Pirmā nodarbība notiks baznīcā plkst. 19:00, pārējās – draudzes namā (Mārtiņa ielā 3).
MĀRTIŅSKOLA – tā ir sagatavošanās kristībām un iesvētībām, kā arī garīgas izziņas un Dieva iepazīšanas skola.

Mārtiņskolas mācību kurss

Aicinām uz MĀRTIŅSKOLU tā ir sagatavošanās kristībām un iesvētībām, kā arī garīgas izziņas un Dieva iepazīšanas skola.

Nākamais mācību kurss sāksies trešdien, 13. februārī. Pirmā nodarbība notiks baznīcā plkst. 19:00, pārējās – draudzes namā (Mārtiņa ielā 3). Kristības nekristītajiem notiks dievkalpojumā Lieldienu naktī, 20. aprīlī. Iesvētības Vasarsvētku dievkalpojumā 9. jūnijā.

Pieteikšanās rakstot vārdu, uzvārdu un telefona nr. uz e-pastu: martinskola@martinadraudze.lv