2020. gada nogale Rīgas Mārtiņa baznīcā

• Otro Ziemsvētku dievkalpojums;
  • Vecgada diena;
  • Svētdienas dievkalpojums.

Aicinām katru izvērtēt riskus pirms doties ārpus mājas – apmeklēt dievnamu, un citas publiskas vietas.

Ziemsvētku Svētvakars, 24. decembrī baznīca atvērta no plkst. 12:00 līdz 19:30. Šajās stundās, ik pa laikam dziedāsim Ziemsvētku dziesmas, noturēsim lūgšanas un svētbrīžus. Daļu no Svētvakara svētbrīžiem straumēsim facebook.com Rīgas Mārtiņa draudzes sadaļā. Svētvakara dievkalpojuma video būs publiskots un pieejams Mārtiņa draudzes Youtube.com kanālā. Sekojiet informācijai.

Kristus piedzimšanas svētku dievkalpojums, 25. decembrī plkst. 11:00.

Otro Ziemsvētku dievkalpojums, 26. decembrī, plkst. 10:00.

Svētdienas dievkalpojums – pirmā svētdiena pēc Ziemsvētkiem, 27. decembrī, plkst. 10:00.

Ceturtdienas dievkalpojums – Vecgada diena, 31. decembrī, plkst 18:00.

Svētdienas dievkalpojums – otrā svētdiena pēc Ziemsvētkiem, 3. janvārī, plkst. 10:00.

Baznīcā NEDRĪKST atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes.

Izmaiņas pieņemšanas laikos: No 23. decembra līdz 11. janvārim nenotiek mācītāja pieņemšana, slēgta kanceleja, drēbju istaba un bibliotēka.